Corian tezgah nerelerde kullanılır.?

Corian mutfak tezgahı

image106

Corian tezgah mutfaklarda dekoratif olarak yerini alarak mukemmelbir görüntü vermektedir şık ve zarif tasarımları ile ön plana çıkan corian tezgah aynı zamanda uygun fiyatları ile tercih edilmektedir corian tezgah antibakteriyel ve eskimeyen tasarıma sahiptir.

Corian Banyo Tezgahı

image107

Corian tezgah banyo tasarımları ile şık ve tasarım harikası modelleri ile hijyenik banyolar elde edersiniz ,corian tezgah banyo tasarımlarında beyaz renkler ile kendinden evyeli modelleri ile banyolarınıza daha temiz ve hijyenik bir ortam katacaktır.

Corian dükkan mağaza tezgahları

image108

orian tezgah dükkan mağaza tezgahlarında özellikle tercih edilerek gıda sektörünün vazgeçilmez tezgahları olarak tercih edilmektedir,corian tezgah hijyenik ve antibakteriyel yapısı ile dikatleri üzerine çekmektedir.

Corian tezgah Sağlık kuruluşları

image109

Corian tezgah sağlık kuruluşları olarak tercih edilen hastanelerde ameliyathanelerde labaratuvarlarda ve hijyenik istenilen tüm alanlarda kullanılmaktadır hasta karşılama bankoları hemşire bankoları gibi corian tezgah farklı alanlarda kullnılmaktadır..

Corian tezgah avm alanlarında

image110

Corian tezgah toplu kullanım alanlarında avm benzin istasyonları gibi avm giriş bankları alanlarında kullanılarak hijyenik ortam sağlanmaktadır yüksek kalite ve dayanık olması corian tezgah kullanımıda ilk tercih sebepleridir corian tezgah darbelere karşı dayanıklıdır.

Corian tezgah ada tezgahları

image111

Corian tezgah ada tezgahları utfak ve farklı alanlarda kullanılarak dekoratif ve mükemmel kullanım kolaylğı sunmaktadır corian tezgah akrilik olması ve istenilen şekilde tasarımları yapılması ile ada tezgahları konusun da tercih edilmektedir size özel corian tezgah siarişleriniz için bizleri mutlaka arayınız.